Polska - Szwecja U-21. Kapitan Tomasz Kędziora (Lech Poznań): "Chcemy pokazać się trenerowi Nawałce"

Młodzieżowa reprezentacja Polski zmierzy się o godz. 18 w Kielcach ze Szwecją, aktualnym mistrzem Europy do lat 21. W kadrze biało-czerwonych są dwaj piłkarze Lecha Poznań Tomasz Kędziora i Dariusz Formella.

Obaj piłkarze Lecha Poznań są pewnym punktem reprezentacji Polski prowadzonej przez poznaniaka, Marcina Dornę. Tomasz Kędziora jest nawet kapitanem drużyny "biało-czerwonych". W tej roli pojawił się na przedmeczowej konferencji prasowej. Lechita zapewniał, że mecz ze Szwecją, choć towarzyski, jest bardzo ważny dla polskiej "młodzieżówki".

- Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony kibicom, trenerowi, ale także sztabowi szkoleniowemu pierwszej reprezentacji Polski. Z młodzieżówki do dorosłej reprezentacji droga jest już bardzo krótka - przekonywał obrońca Lecha Poznań, jeden z najbardziej doświadczonych reprezentantów w zespole Marcina Dorny, który w przyszłym roku będzie gospodarzem turnieju finałowego mistrzostw Europy do lat 21.

Mecz Polska - Szwecja dzisiaj o godz. 18. w Kielcach.

Konferencja przedmeczowa z udziałem kapitana Tomasza Kędziory, trenera Marcina Dorny oraz ambasadora Andrzeja Juskowiaka:

 
Więcej o: