Wzmocnione rezerwy Jagiellonii wygrały w III lidze

Drugi zespół Jagiellonii Białystok wygrał 4:1 wyjazdowy mecz z MKS-em Korsze.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

W związku z przerwą w ekstraklasie w drużynie rezerw białostockiego zespołu zagrało kilku zawodników z pierwszej drużyny. Trzy gole strzelił Łukasz Sekulski, a w poczynaniach ofensywnych pomagali mu między innymi Alvarinho czy wracający po długiej przerwie spowodowanej kontuzją Karol Mackiewicz.

W ostatnich czterech meczach Jagiellonia II trzy razy wygrała i raz zremisowała.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

MKS Korsze - Jagiellonia II Białystok 1:4 (0:1)

Strzelcy bramek: Paweł Kowalewski (70.) - Rafał Augustyniak (40.), Łukasz Sekulski (47., 75. i 78.).

Jagiellonia II: Baran - Pajnowski, Augustyniak, Pawlik, Radecki, Mystkowski, Wołczyński (87. Kondracki), Alvarinho (80. Giełażyn), Łupiński, Drażba (46. Mackiewicz), Sekulski.

Inne wyniki 7. kolejki

Piątek: Rominta Gołdap - Granica Kętrzyn 2:0.

Sobota: Wissa Szczuczyn - Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 3:1, Olimpia Elbląg - Huragan Morąg 1:0, KS Wasilków - Warmia Grajewo 1:1, Znicz Biała Piska - GKS Wikielec 4:1, Olimpia Olsztynek - MKS Ełk 1:5, Sokół Ostróda - Concordia Elbląg 2:0.

Niedziela: ŁKS Łomża - Start Działdowo 3:0.