Liga Mistrzów. Znamy terminarz gier Asseco Resovii

4 listopada siatkarze Asseco Resovii rozpoczną rozgrywki w grupie G Ligi Mistrzów. Rzeszowski zespół poznał już pełny terminarz tych rozgrywek.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Przypomnijmy, że mistrzowie Polski trafili do grupy G ze szwajcarskim Dragons Lugano, belgijskim Volley behappy2 Asse-Lennik i rumuńskim Tomisem Constanta. I z tymi pierwszymi, meczem u siebie, Asseco Resovia zainauguruje rozgrywki. Spotkanie zaplanowano na 4 listopada na godz. 18.

Kolejny mecz rzeszowianie zagrają w Rumunii, 17 listopada o godz. 18, a w Rzeszowie pojawią się 2 grudnia (godz. 18), w starciu z Volley behappy2.

Rewanże rozpoczną się już dwa tygodnie później. 16 grudnia Asseco Resovia zagra w Belgii, 20 stycznia (godz. 18) u siebie z Tomisem Constanta, a 26 stycznia (godz. 19.30) zakończy rozgrywki starciem w Lugano.

Do fazy play-off awansuje najlepsza z drużyn, a dodatkowo aż sześć zespołów z drugich miejsc z siedmiu grup także zagra w tej fazie. Asseco Resovia ma starać się o zorganizowanie Final Four Ligi Mistrzów, które miałoby się odbyć w Krakowie.

Dream team w Asseco Resovii? Oto skład mistrzów Polski [FOTO]

 

Asseco ResoviaAsseco Resovia PATRYK OGORZAŁEK

Więcej o: