Był obóz, treningi, wycieczki, chrzest, a teraz Gwardia zaprasza

Trenerzy Gwardii Zielona Góra, najstarszego klubu sportów walki w woj. lubuskim, opowiadają o atrakcjach obozu szkoleniowego, który zorganizowali w sierpniu w Pogorzolicy. Jednak teraz w Gwardii już zaczyna się czas regularnej pracy - treningi od poniedziałku do piątku i każdy chętny może dołączyć.

- Mieliśmy do dyspozycji salę sportową, kompleks boisk, ale zajęcia prowadziliśmy też na plaży. Dwa treningi dziennie poświęcaliśmy na zajęcia z boksu, kick boxingu, szybkość, wytrzymałość, ogólny rozwój, a wszystko szło według ściśle opracowanego planu - relacjonuje trener Jarosław Biernacki. - W czasie wolnym od treningów obozowicze zaliczyli przejażdżkę kolejką wąskotorową, rejs statkiem i wizytę na Festynie Komandosa, gdzie spotkali m.in. byłego żołnierza Gromu obecnie prowadzącego telewizyjny program pt. "Selekcja" - ppłk. Krzysztofa Przepiórkę. Obóz zakończył się ogniskiem i tradycyjnym chrztem młodych adeptów kick boxingu i boksu oraz wprowadzeniem ich do grupy zaawansowanej - przekazał Biernacki.

Wrzesień to dla sekcji kick boxingu czas powrotu do regularnych zajęć i czas naboru. Jeżeli chcecie dołączyć do Gwardii, możecie przyjść na treningi, które odbywają się w hali sportowej przy ul. Strzeleckiej w Zielonej Górze w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.30-18 oraz we wtorki i czwartki w godz. 17-18.30. Zajęcia prowadzą: Jarosław Biernacki, trener I klasy kickboxingu (II DAN), II klasy boksu, instruktor samoobrony, Andrzej Sieczkowski, instruktor kickboxingu, boksu i samoobrony, Adrian Drosik, instruktor boksu.