Lech Poznań zagra z Legią Warszawa w niedzielę 25 października. Znamy dokładne daty meczów Lecha we wrześniu i październiku.

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań zostanie rozegrany w niedzielę 25 października. Nie jest jeszcze znana dokładna godzina rozpoczęcia meczu.

Oba kluby przystąpią do tego spotkania po meczach Ligi Europy. Lech w czwartek 22 października o godzinie 19 zagra we Florencji z Fiorentiną, a Legia o godz. 21.05 podejmie u siebie belgijski Club Brugge. Dokładna godzina meczu Legia - Lech nie została jeszcze podana, ale najprawdopodobniej mecz zostanie rozegrany o godz. 18, ponieważ o tej porze Canal+ transmituje najciekawsze niedzielne spotkanie ekstraklasy.

We wcześniejszych kolejkach Lech w lidze zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała (sobota 12 września o 20.30), Jagiellonią Białystok (niedziela 20 września o 18), Górnikiem Zabrze (sobota 26 września o 20.30), Cracovią (niedziela 4 października o 18) oraz Ruchem Chorzów (dokładna data oraz godzina nie została jeszcze podana).

We wrześniu Lech rozpocznie również udział w pucharach. W Lidze Europy 17 września o godz. 21.05 zagra u siebie z Belenenses, a 23 września w rozgrywkach Pucharu Polski podejmie u siebie Ruch Chorzów.

Więcej o: