Znamy ceny biletów i karnetów na mecze Cerradu Czarnych

Od środy 2 września będzie można rezerwować karnety na mecze siatkarzy Cerradu Czarnych Radom w sezonie rozgrywkowym PlusLigi 2015/2016. Znane są też już ceny biletów na pojedyncze spotkania ?Wojskowych?.

Co prawda PlusLiga startuje dopiero w ostatni weekend października, ale już od najbliższej środy będzie można zarezerwować karnet na wszystkie mecze Cerradu Czarnych w roli gospodarzy. Rezerwacji całosezonowych wejściówek będzie można dokonać w siedzibie klubu. Zapisy prowadzone będą w dni robocze w sekretariacie klubu (hala MOSiR przy ul. Narutowicza, I piętro). Cena abonamentu w sezonie 2015/2016 to 400 złotych, czyli mniej niż w poprzednich rozgrywkach (o 100 zł.).

- Karnet jest gwarancją zapewnienia stałego miejsca na trybunach hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Osoby, które uczynią to jak najszybciej będą miały możliwość wskazania wybranego miejsca. Tylko w rundzie zasadniczej kibice w Radomiu obejrzą 13 meczów. Zakup sezonowego abonamentu zapewnia wstęp na wszystkie spotkania mistrzowskie, dodatkowo również w Pucharze Polski - czytamy w komunikacie Cerradu Czarnych.

Tymczasem ceny biletów jednorazowych na mecze Czarnych pozostają bez zmian. Normalny to wydatek 30 zł, ulgowy 15 zł, zaś na tzw. miejsca stojące 10 zł.

Więcej o: