Trzy niespełnione talenty Pogoni rozwiązały umowy

Trzy rozstania na finiszu okienka transferowego.

Julien Tadrowski, Mateusz Wilk, Kamil Zieliński - tych trzech zawodników za porozumieniem stron rozwiązało dzisiaj swoje kontrakty z Pogonią Szczecin.

Z tej trójki najdłużej piłkarzem Pogoni był Kamil Zieliński. Napastnik trafił do juniorów Dumy Pomorza wiosną 2010 roku. Pochodzący z Gryfic zawodnik nigdy nie zagrał w oficjalnym meczu I zespołu Pogoni Szczecin. Występował natomiast w juniorach, rezerwach i ekipie Młodej Ekstraklasy. W sezonie 2012/2013 był królem strzelców tych ostatnich rozgrywek. Ostatnie rundy spędził na wypożyczeniu we Flocie Świnoujście i Błękitnych Stargard.

Wilk na Twardowskiego trafił jesienią 2012 roku. Początkowo przebijał się do I drużyny, a potem przez pewien czas wraz z nią trenował. Podobnie jak Zieliński nigdy nie zadebiutował w oficjalnym spotkaniu. Tylko raz był w meczowej "18" - w wyjazdowym meczu z Lechią Gdańsk. Grał za to w Młodej Ekstraklasie i rezerwach. Bezpośrednio przed rozwiązaniem kontraktu był wypożyczony do Kolejarza Stróże i Limanovii Limanowa.

Wiosną 2013 roku kontrakt z Pogonią podpisał Julien Tadrowski. Defensor rozegrał dwa pełne spotkania w ekstraklasie. Kolejne sezony spędził na wypożyczeniu w Górniku Łęczna, Dolcanie Ząbki i Widzewie Łódź.

Za "Julka" Pogoń zapłaciła prawie 200 tysięcy złotych, a zawodnik okazał się ogromnym niewypałem transferowym. Odchodzi ze Szczecina za darmo.