Mielec szczęśliwy dla Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Beniaminek zostaje na dłużej

Beniaminek T-Mobile Ekstraklasy, Termalica Bruk-Bet Nieciecza zagra w Mielcu kolejne spotkania w roli gospodarza. Jak na razie stadion przy ul. Solskiego 1 służy drużynie Piotra Madrysza.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Trzy mecze i trzy zwycięstwa, to bilans Termaliki Bruk-Bet Nieciecza na stadionie w Mielcu. Beniaminek T-Mobile Ekstraklasy na Podkarpaciu radzi sobie bardzo dobrze. Popularne "Słonie" szybko otrząsnęły się po słabym początku ligi i zaczęły punktować od spotkania z Zagłębiem Lubin (1:0). W Mielcu poległ również Górnik Zabrze (3:0) i w minioną sobotę mistrz Polski, Lech Poznań (3:1). Ten ostatni pojedynek oglądało blisko pięć tysięcy kibiców.

Dobre wyniki i frekwencja na stadionie w Mielcu sprawiły, że klub z Niecieczy zostanie przy Solskiego na dłużej. Niewykluczone, że nawet do końca października. - Wybór stadionu w Mielcu był najlepszym, jakiego mogliśmy dokonać. Dużo lepiej jest grać przy kilkutysięcznej publiczności niż przy kilkuset osobach, które dopingowałyby nas na obiekcie Hutnika Kraków - powiedział po wygranym meczu z Lechem trener Termaliki, Piotr Mandrysz. Szkoleniowiec dodał również, że kolejne spotkanie z Pogonią Szczecin zespół z Niecieczy w roli gospodarza zagra w Mielcu.

Mecz Termaliki z Pogonią zaplanowano na 19 września, na godz. 15.30.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o:
Copyright © Agora SA