Ślepsk Suwałki najlepszy w turnieju w Augustowie

I-ligowy Ślepsk Suwałki zajął pierwsze miejsce w towarzyskim turnieju o puchar burmistrza Augustowa.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

W jednodniowym turnieju w Augustowie oprócz Ślepska wzięli udział inni I-ligowcy Camper Wyszków i Pekpol Ostrołęka oraz II-ligowy zespół gospodarzy - Centrum. W pierwszych spotkaniach Ślepsk wygrał 3:1 z Centrum, a Camper 3:2 z Pekpolem.

W finale suwalczanie pokonali 3:1 ekipę z Wyszkowa. W meczu o trzecie miejsce Pekpol okazał się lepszy 3:0 od Centrum.

W Ślepsku nie mogli zagrać Wojciech Winnik oraz Krzysztof Andrzejewski. Zaprezentowali się natomiast nowi zawodnicy: Adrian Hunek, Krzysztof Zapłacki, Kamil Lewiński, Paweł Pietkiewicz i Łotysz Aleksans Klemens.

- Wyszkowianie wysoko zawiesili poprzeczkę i był to już zupełnie inny mecz niż ten z Centrum - mówił o finale drugi trener Ślepska Mateusz Kuśmierz, cytowany przez oficjalną stronę klubu. - To był mecz godny finału nie tylko tego turnieju, a może nawet ligi. Wygraliśmy w czterech setach, z których dwa rozstrzygnęliśmy na przewagi. Chłopcy pokazali charakter, wolę walki i co chyba jest ważne - dobre przygotowanie fizyczne i psychiczne w meczu z - bądź co bądź - jednym z najmocniejszych zespołów z I ligi. Z dobrej strony pokazali się nasi nowi zawodnicy.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Wyniki turnieju

Centrum Augustów - Ślepska Suwałki 1:3

Pekpol Ostrołęka - Camper Wyszków 2:3

mecz o trzecie miejsce: Centrum - Pekpol 0:3

finał: Ślepsk - Camper 3:1

Więcej o: