Fani Darcy'ego Warda niosą pomoc: 1,5 tysiąca koszulek na dobę!

Australijski żużlowiec Darcy Ward opuścił już szpital w Zielonej Górze, dalej będzie się leczył w Anglii. Ale w Zielonej Górze iście hurtowo sprzedają się koszulki, które wyprodukowano po to, by zebrać pieniądze na leczenie 23-letniego żużlowca Falubazu. W dobę kibice kupili i zamówili 1,5 tys. sztuk. W sobotę koszulki prawdopodobnie będą też dostępne przed turniejem Grand Prix w Gorzowie.

Ward miał straszny wypadek na torze w Zielonej Górze, gdy walczył w barwach Falubazu w ostatnim ligowym meczu zielonogórskiej drużyny. Przerwany rdzeń kręgowy skazuje młodego sportowca na... Klubowy lekarz Falubazu twierdzi, że istnieje iskierka nadziei, lecz tym zajmują się już teraz lekarze w Anglii.

Fani w Zielonej Górze nie zapominają jednak o tym, że Darcy może potrzebować pomocy, wsparcia i pieniędzy na rehabilitację.

Fundacja Falubaz Pomaga wymyśliła i wyprodukowała koszulki z hasłem #BeStrong. Od czwartku koszulki są dostępne w sklepach Kibica w Focus Mall oraz Auchan oraz w sklepie internetowym pod adresem falubaz.sklep.pl. Koszulki kosztują 50 zł lub 13 euro.

W dobę fani żużla kupili i zamówili 1,5 tys. sztuk! W sobotę może być lepiej. - Wszystko wskazuje na to, że koszulki będzie można zakupić przed stadionem Jancarza w Gorzowie, gdzie najlepsi na świecie żużlowcy spotkają się w turnieju z cyklu Grand Prix - informują na Twitterze organizatorzy koszulkowego przedsięwzięcia.

Oczywiście cały zysk ze sprzedaży okolicznościowych koszulek zasili konto australijskiego żużlowca.

Szczegółowe pytania dotyczące zamówień grupowych można kierować na adres mailowy: fundacja@falubazpomaga.pl.

DARCY WARD JEST PRZYTOMNY. JEST PRZY NIM PRZYJACIEL

TŁUM KIBICÓW POD SZPITALEM. RÓŻE I OKRZYKI DLA DARCY'EGO

FALUBAZ SKOŃCZYŁ SEZON Z PRZYTUPEM. NIESTETY Z KOLEJNĄ KONTUZJĄ

ROBERT DOWHAN DO KIBOLI: FRAJERZY! KOMORNIK WAS ZNAJDZIE

WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH SZUKAJCIE NA ZIELONA GÓRA.SPORT.PL

Więcej o: