Pomoc dla Darcy'ego Warda. Są już okolicznościowe koszulki

Ciężko kontuzjowany australijski żużlowiec Darcy Ward wciąż przebywa w zielonogórskim szpitalu. W fatalnym stanie jest jego kręgosłup, zdiagnozowano przerwanie rdzenia kręgowego. Do zawodnika SPAR Falubazu Zielona Góra z całego świata płyną słowa i gesty wsparcia.

Zielonogórscy - prawdziwi kibice żużla - w poniedziałek wieczorem zgotowali Australijczykowi owację pod szpitalnym oknem, przekazali mnóstwo kwiatów . We wtorek do pomocy Darcy'emu włączyła się Fundacja Falubaz Pomaga, która przygotowała do sprzedaży okolicznościowe koszulki z hasłem #BeStrong. Będą one w sprzedaży od czwartku 27 sierpnia w Sklepach Kibica w Focus Mall oraz Auchan. Dostępne też będą w sklepie internetowym pod adresem falubaz.sklep.pl.

Kibice z zagranicy będą mogli kupić koszulki poprzez złożenie zamówienia w sklepie internetowym. Koszulki kosztować będą 50 zł lub 13 euro.

Szczegółowe pytania dotyczące zamówień grupowych można kierować na adres mailowy: fundacja@falubazpomaga.pl.

Całkowity dochód ze sprzedaży koszulek zostanie przekazany na leczenie kontuzjowanego żużlowca.

Darcy Ward poważnego urazu doznał w niedzielę 23 sierpnia w wypadku podczas ostatniego wyścigu, w ostatnim w tym sezonie meczu PGE Ekstraligi w Zielonej Górze. Spotkanie Falubazu z GKM-em Grudziądz było już dawno rozstrzygnięte, zielonogórzanie wygrali 57:33.

Więcej o: