Karnety na Asseco Resovię od połowy września. Droższe niż rok temu

14 września rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze mistrzów Polski, siatkarzy Asseco Resovii. Wejściówki na cały sezon są droższe o 50 zł niż rok temu.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Najtańsze karnety kosztować będą 500 zł, najdroższe 600 zł. Ich cena uzależniona jest od sektorów w hali Podpromie. Całosezonowe wejściówki obowiązywać będą na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski, organizowane przez rzeszowski klub w Rzeszowie. Posiadacze karnetów będą też mieli pierwszeństwo na zakup biletów na mecze Ligi Mistrzów, w niższej cenie.

- Kibice są ważnym elementem budżetu klubu, a koszty utrzymania drużyny są nieco wyższe niż w poprzednim sezonie - tłumaczy podwyżkę cen biletów Bartosz Górski, wiceprezes klubu, i dodaje: - Ale dołożymy wszelkich starań, żeby zarówno emocje sportowe, jak i atrakcje dodatkowe zrekompensowały naszym fanom tę podwyżkę.

W pierwszej kolejności karnety będą mogli kupować posiadacze takich wejściówek z poprzedniego sezonu. Od 14 września do 4 października będą mieli szanse, by wykupić miejsce, które zajmowali dotychczas. Miejsca, które nie zostaną zarezerwowane i wykupione, trafią do sprzedaży w drugim etapie, który rozpocznie się 9 października. W nim szansę na zakup karnetu będą mieli wszyscy kibice. W podobnych terminach i na podobnych zasadach odbędzie się także rezerwacja i sprzedaż karnetów do Loży VIP i Galerii VIP.

Z rezerwacji karnetów zostaną wyłączone sektory za boiskiem. Miejsca w tych zostaną przeznaczone do sprzedaży biletowej, dla grup zorganizowanych oraz na potrzeby przedstawicieli CEV oraz sponsorów Ligi Mistrzów, wynikające z regulaminu uczestnictwa w rozgrywkach europejskich.

Szczegóły rezerwacji znaleźć można na stronie internetowej klubu www.assecoresovia.pl.

Tymczasem Asseco Resovia przedłużyła kolejną umowę sponsorską, tym razem z Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym, który współpracuje z klubem już od ośmiu lat.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: