Pierwsza wygrana rezerw Jagiellonii

Drugi zespół Jagiellonii Białystok w czwartej kolejce III ligi wygrał 3:2 u siebie ze Zniczem Biała Piska.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Podopieczni Dariusza Bayera zagrali bardzo dobrą pierwszą połowę, gdy strzelili trzy bramki. Po przerwie goście przejęli inicjatywę, ale chociażby do remisu nie zdołali doprowadzić.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska 3:2 (3:1)

Strzelcy bramek: Paweł Drażba (2. i 44.), Ilir Pali (29.) - Jacek Falkowski (45.), Daniel Michałowski (59.).

Jagiellonia II: Rosa - Radecki (72. Charkiewicz), Augustyniak, Pajnowski, Straus - Łupiński, Drażba (65. Wołczyński), Mystkowski, Gajko (82. Kondracki), Giełażyn (69. Falon) - Pali

Inne mecze 4. kolejki

Piątek: Olimpia Olsztynek - Sokół Ostróda 1:2.

Sobota: Concordia Elbląg - Rominta Gołdap 5:1, Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo 0:7, Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS 1926 Łomża 2:2, MKS Ełk - MKS Korsze 4:0, Granica Kętrzyn - Wissa Szczuczyn 1:1, Start Działdowo - KS Wasilków 1:1

GKS Wikielec - Huragan Morąg 0:2.