Mariusz Rumak: Oby ktoś w Zawiszy nie stracił czujności

Szkoleniowiec Zawiszy Bydgoszcz nawołuje do wzmocnienia zespołu. - W drużynie potrzeba rywalizacji na wielu pozycjach - powiedział po zwycięstwie 4:1 z Miedzią Legnica

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Po meczu Rumak dodał: - Mam nadzieję, ze nikt nie pomyśli, że zespół nie potrzebuje wzmocnień. Nie chcę, żeby ktoś nie stracił czujności, bo to jest dopiero początek ligi. W drużynie potrzeba rywalizacji na wielu pozycjach.

Zawisza zrezygnował z obu pomocników testowanych w tym tygodniu: Davida Azina i Briana Amofy. - Obaj testowani zawodnicy umieją grać w piłkę, ale jest kwestia, czy akurat oni są potrzebni Zawiszy, żeby awansować do ekstraklasy. Jasno określiłem, kogo chcę mieć w zespole, więc to nie jest pytanie do mnie, ale osób, które sprowadzają tych piłkarzy - mówił Rumak w czwartek.

Zarówno trener, jak i właściciel zespołu Radosław Osuch twierdzą zgodnie z prawdą, że drużyna potrzebuje jeszcze napastnika i skrzydłowego. Okienko transferowe jest otwarte do końca sierpnia. Ciągle także nie jest pewne, czy z Zawiszy nie odejdą pomocnicy: Mica oraz Kamil Drygas.

Więcej o: