Warmia Grajewo i ŁKS Łomża zagrają z faworytami III ligi

Olimpia Elbląg i Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie to odpowiednio rywale Warmii Grajewo i ŁKS-u 1926 Łomża w 4. kolejce III ligi. O pierwsze punkty powalczą rezerwy Jagiellonii Białystok i KS Wasilków.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Grajewianie zespół z Elbląga podejmą na swoim boisku. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 16. Przed Warmią, która dobrze zaczęła rozgrywki, trudne zadanie. Olimpia w ubiegłym sezonie w III-ligowej tabeli uplasowała się za drużyną z Zambrowa i nie awansowała do II ligi. W tym sezonie elblążanie znowu należy do faworytów zmagań.

Z kolei ŁKS na wyjeździe zmierzy się z Finishparkietem, który w ubiegłym sezonie zajął trzecie miejsce w III lidze i także do końca liczył się w walce o pozycję lidera.

Wciąż bez punktów pozostają KS Wasilków i rezerwy Jagiellonii. KS zagra na wyjeździe ze Startem Działdowo, który na początku rozgrywek wypada najsłabiej w całej lidze. Start w trzech meczach stracił aż 17 goli. Z kolei Jagiellonia II podejmie Znicza Biała Piska. Ten mecz w niedzielę o godzinie o 13 na boisku MOSP-u przy ul. Świętokrzyskiej.

Natomiast beniaminek Wissa Szczuczyn zagra na wyjeździe z Granicą Kętrzyn.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Program 4. kolejki

Piątek: Olimpia Olsztynek - Sokół Ostróda (godz. 17).

Sobota: Concordia Elbląg - Rominta Gołdap, Warmia Grajewo - Olimpia Elbląg (dwa mecze o godz. 16), Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS 1926 Łomża, MKS Ełk - MKS Korsze, Granica Kętrzyn - Wissa Szczuczyn, GKS Wikielec - Huragan Morąg (trzy mecze o godzinie 17), Start Działdowo - KS Wasilków (godz. 18).

Niedziela: Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska (godz. 13).

Tabela III ligi

Zwycięzca zagra w barażu o awans do II ligi. 11 ostatnich drużyn spadnie.

Więcej o: