Lech Poznań - Videoton Szekesfehervar 3:0. Tamás Peto: Byliśmy godnym rywalem dla Lecha

- Lech pewnie wygrał, ale nie mogę powiedzieć, że jestem niezadowolony. Graliśmy dobrze, zabrakło nam trochę szczęścia - powiedział trener Videotonu Szekesfehervar Tamás Pet po porażce z Lechem Poznań 0:3 w pierwszym meczu IV rundy eliminacji do Ligi Europy.

Szkoleniowiec mistrza Węgier przyznał, że tego właśnie spodziewał się po rywalizacji z Lechem Poznań. - Mecz wyglądał tak, jak się tego spodziewałem. Spodziewałem się silnego Lecha i taki był - ocenił Tamás Pet . - Nie mogę powiedzieć, że jestem niezadowolony. Moja drużyna rozwija się w porównaniu do ostatnich tygodni. Całkiem dobrze graliśmy, ale nie mieliśmy szczęścia. Próbowaliśmy konstruować akcje. Mieliśmy swoje okazje jeszcze przy stanie 0:0, tak samo w końcówce w pierwszej połowy. Niestety, nam się nie udało, a Lechowi się udało, dlatego wynik mówi sam za siebie - dodał szkoleniowiec.

Trener Videotonu nie uważa jednak, że jego zespół jest bez szans w rewanżu z "Kolejorzem". - W naszej drużynie zaszły naprawdę wielkie zmiany, dlatego tak jak powiedziałem, nie mogę mówić, że nie jestem zadowolony, mimo że wynik meczu mówi co innego - przypomniał szkoleniowiec. - Uważam, że byliśmy godnym rywalem dla Lecha. Postaramy się dobrze przygotować do rewanżu i zobaczymy, co będzie dalej - zakończył Tamás Pet .

Więcej o: