Czterech siatkarzy Asseco Resovii na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

W sobotę reprezentacja polskich siatkarzy rozpoczyna w Toruniu XIII Memoriał im. Huberta Jerzego Wagnera. W kadrze biało-czerwonych jest trzech zawodników Asseco Resovii. Powołanie do reprezentacji Francji otrzymał z kolei nowy nabytek mistrzów Polski Julien Lyneel.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Trener reprezentacji Polski Stephane Antiga na trzydniowy Memoriał im. Huberta Jerzego Wagnera powołał trzech siatkarzy Asseco Resovii. W 15-osobowej kadrze znaleźli się rozgrywający Fabian Drzyzga, atakujący Bartosz Kurek oraz środkowy Piotr Nowakowski. W Toruniu wystąpi również Julien Lyneel. Francuz w przerwie letniej podpisał kontrakt z Asseco Resovią.

W XIII Memoriale im. Huberta Jerzego Wagnera oprócz Polski i Francji zagrają również Japonia i Iran. Memoriał będzie sprawdzianem przed Pucharem Świata w Japonii, który rozegrany zostanie 8-23 września. Wówczas rywalami Polaków będą reprezentacje Włoch, Argentyny, Rosji, USA, Wenezueli, Egiptu, Tunezji i Japonii. Dwie najlepsze drużyny wywalczą prawo gry w Igrzyskach Olimpijskich Rio de Janeiro w 2016 roku.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: