Piłkarze Śląska wracają do zdrowia. Kilku nieobecnych na treningu

Piłkarze Śląska Wrocław wracają do zdrowia po meczach ze Stomilem Olsztyn i Górnikiem Łęczna. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego powinni być do jego dyspozycji w komplecie najpóźniej na początku przyszłego tygodnia.

- Z urazem stawu skokowego zmaga się Marcel Gecov, z przywodzicielem problemy ma natomiast Kamil Biliński. Ponadto na kontuzje narzekają Mateusz Machaj i Adam Kokoszka - mówił po powrocie z zeszłotygodniowego pucharowego meczu w Olsztynie trener Tadeusz Pawłowski.

Ostatecznie Biliński z Kokoszką wystąpili już w sobotę, a Śląsk zwyciężył w Łęcznej 3:2 z Górnikiem. W spotkaniu tym kontuzji doznał jednak kolejny zawodnik WKS-u - Peter Grajciar, który musiał opuścić plac gry przed końcowym gwizdkiem sędziego. Początkowe diagnozy odnośnie spuchniętej kostki Słowaka mówiły nawet o czterotygodniowej przerwie.

Na wtorkowych zajęciach przy ul. Oporowskiej zabrakło Gecova, Machaja oraz Grajciara. Ale jak udało nam się dowiedzieć, cała trójka do treningów wróci już w środę bądź w czwartek. Wszyscy przeszli już badania medyczne i do pełnej sprawności wrócić mają najpóźniej na początku przyszłego tygodnia. Prawdopodobnie pojawią się już jednak w osiemnastce na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała (sobota, 18).

Więcej o: