Podbeskidzie - Pogoń Szczecin 2:3. Robert Demjan: Nie można robić takich rzeczy

Podbeskidzie Bielsko-Biała wciąż bez wygranej w ekstraklasie. - O pierwszej połowie meczu nic dobrego powiedzieć nie można - przyznali Górale po poniedziałkowej porażce 2:3 z Pogonią Szczecin.

Zostań najlepszym managerem w lidze!

Podbeskidzie zagrało beznadziejnie w pierwszej połowie meczu z Pogonią. Po przerwie bielszczanie wyszli na boisko zupełnie odmienieni, strzelili dwa gole, wyrównali, jednak zabrakło im koncentracji, by utrzymać choćby punkt.

Co się stało z Podbeskidziem w pierwszej połowie? - Nie możemy robić takich rzeczy jak w pierwszej połowie - mówił napastnik Robert Demjan. - Musimy się zabrać do pracy i zbierać punkty - dodawał.

Z czego wynikała metamorfoza zespołu po przerwie? - W przerwie powiedzieliśmy sobie, że nie mamy nic do stracenia - odpowiadał Demjan.

- Weszliśmy po pierwszej połowie do szatni i powiedzieliśmy sobie kilka słów, które musiały paść przy takim wyniku. Nie graliśmy prawie nic w tej części gry - mówił Mateusz Szczepaniak, strzelec gola dla bielszczan. - Chyba zabrakło nam konsekwencji. Teraz czekam na mecz ze Śląskiem, chcemy wreszcie zdobyć trzy punkty - zapowiadał Szczepaniak.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.