Rezerwy Jagiellonii rozgromione

III-ligowa Jagiellonia II Białystok w niedzielę przegrała 1:5 wyjazdowy mecz z Olimpią Elbląg.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Podopieczni Dariusza Bayera wszystkie pięć bramek stracili w przeciągu 30 minut pierwszej połowy. Po przerwie białostocki zespół zdołał odpowiedzieć tylko golem Pawła Drażby z rzutu karnego.

To trzecia porażka rezerw Jagiellonii w trzech kolejkach.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Olimpia Elbląg - Jagiellonia II Białystok 5:1 (5:0)

Strzelcy bramek: Damian Szuprytowski (10.), Łukasz Pietroń (13. i 33.), Paweł Piceluk (20.), Radosław Bukacki (39.) - Paweł Drażba (52.-karny).

Jagiellonia: Karpieszuk - Charkiewicz, Pawlik, Koźlik, Pajnowski, Prusaczyk, Drażba, Grabowski (20. Wołczyński), Kondracki (46. Kaczmarczyk), Giełażyn, Pali.

Inne wyniki 3. kolejki

Sobota: Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg 0:1, KS Wasilków - MKS Ełk 1:3, MKS Korsze - Olimpia Olsztynek 0:4, Huragan Morąg - Granica Kętrzyn 2:0, Wissa Szczuczyn - Warmia Grajewo 0:1, Rominta Gołdap - Start Działdowo 7:0.

Niedziela: Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 2:1, GKS Wikielec - Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 0:0.