GKS Katowice. Mateusz Kuchta: Takie bramki bolą najbardziej

- Aspirujemy do awansu, więc takie szanse, jakie mieliśmy na początku, musimy wykorzystywać - mówił po porażce z Arką Gdynia Łukasz Pielorz, zawodnik GKS-u Katowice.

Kiedy GKS Katowice awansuje do ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>

Dosłownie sekund zabrakło, by znad morza GieKSa wracała z jednym punktem. - Gdy przegrywa się mecz gładko, boli to mniej, bo jest świadomość, że trzeba uszanować wyższość rywala. Tu było inaczej. Owszem, Arka grała niezłe zawody, ale uważam, że my nie byliśmy od niej dużo gorsi. Dlatego takie bramki bolą najbardziej. Przez cały mecz dopisywało nam szczęście, bo gospodarze mieli dwie poprzeczki - mówił Mateusz Kuchta, bramkarz katowiczan. - Wolałbym popełnić błąd, ale wygrać 2:1, niż przegrać w takich okolicznościach.

Łukasz Pielorz natomiast widział mecz tak: - Rywal nie klepał sobie, nie grał z nami w dziadka. Szło nam nieźle, ale pojawiały się błędy, którymi napędzaliśmy Arkę. Jesteśmy rozgoryczeni. Aspirujemy do awansu, więc takie szanse, jakie mieliśmy na początku, musimy wykorzystywać - podkreślał doświadczony piłkarz GKS-u.

Więcej - TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.