Piast Gliwice - Legia Warszawa. Radoslav Latal: Teraz będą patrzyli na nas inaczej

- Mogliśmy strzelić zdecydowanie więcej niż jednego gola, ale trzeba przyznać, że Piast Gliwice grał dobry mecz - ocenił Henning Berg, trener Legii Warszawa.

Piast Gliwice nowym liderem ekstraklasy! Podyskutuj na Facebooku >>

Po zakończeniu meczu Berg był bardzo oszczędny w słowach. - Jestem rozczarowany. Mogliśmy strzelić zdecydowanie więcej niż jednego gola, ale trzeba przyznać, że Piast grał dobry mecz. Gratuluję gospodarzom - to cały komentarz trenera Legii.

Zdecydowanie bardziej rozmowny był Radoslav Latal. - Nie liczyliśmy, że będziemy liderem. Dla mnie to pierwsza taka sytuacja w trenerskiej karierze. Wiem, że wszyscy będą teraz patrzyli na nas inaczej, ale my dalej będziemy po prostu robić swoje. Mamy w sobie dużo pokory i wiemy, że pierwsze 15 minut było w naszym wykonaniu okropne. Na mecz z Lechem do Poznania pojedziemy jednak po punkty - podkreślał szkoleniowiec Piasta.

Latal odniósł się także do kontuzji Kamila Vacka. - Ma problemy z kolanem. Po tej pechowej sytuacji powiedział mi, że przez dwie-trzy minuty chce sprawdzić, czy da radę grać dalej. Zgodziłem się - relacjonował trener gliwickiej drużyny.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Więcej o: