Lokalne derby w III lidze, czyli Broń podejmie Oskara

W drugiej kolejce piłkarskiej III ligi Broń Radom zmierzy się na swoim boisku z Oskarem Przysucha. Spotkanie odbędzie się w sobotę 15 sierpnia na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza.

Będzie to premierowe spotkanie Broniarzy w tym sezonie przed własną publicznością. Początek meczu o godz. 14. Przed tym pojedynkiem radomianie ciężko pracowali na treningach. W zajęciach uczestniczył już Jan Kowalski, który na inaugurację nie mógł być brany pod uwagę przy ustalaniu składu, bo był kontuzjowany.

Z pewnością oba zespoły chcą pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach. Przypomnijmy bowiem, że podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego zremisowali na wyjeździe z beniaminkiem Wartą Działoszyn 2:2. Gorzej spisali się gracze Oskara, którzy ulegli Sokołowi Aleksandrów Łódzki aż 1:4.

Bilety na derbowe starcie pomiędzy Bronią a Oskarem będzie można kupić w przedsprzedaży już w piątek 14 sierpnia. Kasy stadionu przy Narutowicza czynne będą od godz. 17 do 19. W dniu meczu sprzedaż kart wstępu rozpocznie się o godz. 12.

- Zapowiada się twardy bój, bo to przecież lokalne derby. My natomiast liczymy na komplet punktów. Zagramy ofensywnie, chcemy stworzyć dobre widowisko i zwyciężyć. Jeśli chodzi o skład to być może będą zmiany w porównaniu do naszego pierwszego meczu z Wartą - skomentował trener Dziubiński.

Więcej o: