Zagłębie Lubin - Lech Poznań. "Kolejorz" znów zagra mocno osłabiony. Do listy nieobecnych dołączył Karol Linetty

Lech Poznań jedzie do Lubina na mecz z Zagłębiem bez siedmiu podstawowych zawodników. Mecz w piątek o godz. 20.30, relacja na żywo w Sport.pl

W składzie "Kolejorza" na pewno zabraknie kontuzjowanych Kaspra Hämäläinena, Szymona Pawłowskiego oraz Darko Jevticia. - Tych zawodników nie bierzemy pod uwagę przez najbliższe dni - potwierdza trener Lecha Poznań, Maciej Skorża. Pod dużym znakiem zapytania stoi w dodatku występ Karola Linettego. - Karol wykazuje symptomy przemęczenia - tłumaczy szkoleniowiec. - Grał dużo, miał problemy ze zdrowiem. Musi odpocząć, bo jest zawodnikiem podatnym na urazy, a wkrótce czeka nas mecz z Videotonem - dodaje.

W Lubinie zabraknie także Barry'ego Douglasa, który w poniedziałek przeszedł operację złamanej dłoni. Jego przyszłość rysuje się jednak optymistycznie. - Lekarze zapewniali mnie, że Barry szybko wróci do treningów. Wczoraj jeszcze nie ćwiczył, ale zobaczymy, jak będzie dzisiaj - wyjaśnia szkoleniowiec.

Ciągle nie w pełni sił jest też Paulus Arajuuri. Ponadto w meczu z Zagłębiem zawieszony za czerwoną kartkę będzie Dariusz Dudka.

Więcej o: