Górnik Zabrze. Prezydent miasta zwołuje konferencję. Będzie nowy prezes klubu

W samo południe w siedzibie klubu odbędzie się specjalna konferencja prasowa. Ma się na niej pojawić Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

W trakcie konferencji zostanie zaprezentowany nowy prezes klubu. Przypomnijmy, że w Górniku nie ma prezesa od czasu ubiegłorocznej rezygnacji Zbigniewa Waśkiewicza.

Nie wiadomo, czy zmiany w klubie nie będą głębsze. Informowaliśmy, że po meczu z Jagiellonią Białystok na Roosevelta dominował pogląd, wedle którego trenerskiemu duetowi Robert Warzycha - Józef Dankowski należy dać jeszcze dwa mecze szansy. Wtedy nikt jednak nie zakładał, że w pucharowym spotkaniu z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec zabrzanie zagrają aż tak słabo. Przypomnijmy, że Górnik przegrał w Sosnowcu 1:3. - Sytuacja jest trudna. Żeby z niej wyjść, potrzeba wsparcia wszystkich - zarządu i kibiców. Byłem na spotkaniu z działaczami, od nich czuję takie wsparcie. Bez względu na to, kto będzie trenerem, jedno jest pewne i mówiłem to od dawna: ten zespół potrzebuje wzmocnień - mówił Robert Warzycha, dyrektor sportowy Górnika .

Relację z konferencji znajdziecie na ŚLĄSK.SPORT.PL.

Więcej o: