Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów 0:4. Biało-niebiescy wypunktowali Orlęta

Piłkarze Stali Rzeszów odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo w lidze. W środę w 2. kolejce podopieczni trenera Marcina Wołowca rozbili na wyjeździe Orlęta Radzyń Podlaski 4:0.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Stal Rzeszów w Radzyniu Podlaski ostatni raz wygrała w 2009 roku. Wówczas po golach Emmanuella Udoudo i Ireneusza Grybosia stalowcy wygrali 2:0. W środę biało-niebiescy po sześciu latach znów sięgnęli po komplet punktów. Stal wypunktowała Orleta na wyjeździe 4:0.

Wynik meczu otworzył Sławomir Szeliga, dla którego była to pierwsza od 11. lat bramka dla Stali. Po przerwie sprawę załatwili natomiast Piotr Prędota, Kacper Drelich i Łukasz Szczoczarz. Pierwszy z nich dobił strzał Macieja Maślanego. Drelich z kolei wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i celną główką podwyższył na 3:0. Formalności dopełnił Szczoczarz, który w 90. minucie pokonał Adriana Wójcickiego z rzutu wolnego.

Po wysokim zwycięstwie w Radzyniu Podlaskim Stal awansowała na pozycję lidera. Biało-niebiescy po dwóch kolejkach mają komplet punktów i bilans bramkowy 5-0. W najbliższą sobotę podopieczni trenera Marcina Wołowca u siebie podejmować będą Polonię Przemyśl.

Bramki: Szeliga (14.), Prędota (47.), Drelich (50.), Szczoczarz (90.)

Orlęta: Wócicki - Zarzecki, Szymala, Ebert (57. Leszkiewicz Ż), Konaszewski - Szpak (76. Kot Ż), Melnyczuk, Król (57. Milicz), Zmorzyński, Borysiuk - Groborz Ż.

Stal: Kaszuba - Konrad Hus (71. Szybko), Baran, Drelich, Suswam - Lisańczuk (59. Szczoczarz), Szeliga, Kanach (84. Zieliński), Maślany - Brocki (76. Szymański), Prędota.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: