Były obrońca Siarki Tarnobrzeg i Resovii raniony nożem

Bartłomiej Makowski, były obrońca m.in. Siarki Tarnobrzeg i Resovii w niedzielę został raniony nożem w jednym z lokali w Łomży. Zawodnik, który od nowego sezonu jest obrońcą ŁKS-u Łomża, przeszedł zabieg uszkodzonej dłoni.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

- "W dniu 9 sierpnia doszło do ataku na naszych zawodników. Podczas wizyty w jednym z łomżyńskich lokali nieznany sprawca zaatakował i ciężko ranił nożem dwóch naszych zawodników" - czytamy w oświadczeniu na oficjalnej stronie trzecioligowego klubu ŁKS Łomża .

Ranni piłkarze to Piotr Lipka i Bartłomiej Makowski. Ten drugi to były obrońca podkarpackich drużyn Siarki Tarnobrzeg i Resovii. W Tarnobrzegu Makowski występował w sezonie 2013/14 i był jednym z kluczowych zawodników. Podobnie jak w rzeszowskiej drużynie, w której grał w poprzednich rozgrywkach i sezonie 2012/13. Jak podała oficjalna strona ŁKS Łomża, Makowski zasłaniając swoje ciało podczas ataku został ranny w rękę. 26-latek jest już po zabiegu dłoni.

Poważniejsze obrażenia odniósł Lipka. Bramkarz trzy razy został ugodzony nożem. - "Przeszedł czterogodzinną operację. Obecnie jego stan jest stabilny. Piotrek nie wróci jednak na boisko w najbliższym czasie" - czytamy w oświadczeniu.

Policja z Łomży prowadzi dochodzenie w sprawie ataku na piłkarzy ŁKS Łomża.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: