Ciekawa propozycja dla sympatyków Cerradu Czarnych Radom

Cerrad Czarni Radom rozpoczyna nabór do grupy wolontariuszy, którzy pomagać będą w organizowaniu meczów i innych wydarzeń sportowych prowadzonych przez klub PlusLigi.

- Jesteś osobą młodą i otwartą na nowe doświadczenia? Interesujesz się siatkówką? Chcesz poznać kulisy pracy klubu? Mamy dla Ciebie propozycję! - czytamy w komunikacie.

Wolontariuszem może zostać każda osoba, która ukończyła 18 lat. "Wojskowi" szukają osób kreatywnych, których cechuje entuzjazm, rzetelność, jednocześnie chcących przyczynić się do sukcesów i rozwoju klubu. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego i obsługi komputera. Zakres obowiązków wolontariusza to m.in. pomoc w organizacji wydarzeń sportowych, współpraca z biurem prasowym klubu, pomoc techniczna i służba informacyjna.

Wybranym wolontariuszom Cerrad Czarni oferują identyfikator uprawniający do wejścia na wszystkie mecze odbywające się w hali MOSiR w Radomiu, możliwość udziału w wydarzeniach organizowanych przez klub, zdobycie doświadczenia i wiedzy niezbędnej do pracy w klubie sportowym oraz zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

Wszyscy zainteresowani taką formą współpracy z radomskim przedstawicielem w siatkarskiej elicie powinni przesłać swoje CV ze zdjęciem na adres e-mail: klub@wksczarni.pl. W aplikacji trzeba napisać kilka zdań na swój temat oraz odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego chcesz zostać wolontariuszem?".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.