Do wygrania cztery wejściówki na żużlowe derby. Zapraszamy do zabawy!

Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na niezbyt trudne pytania i mieć trochę szczęścia. W ten sposób można zdobyć jedno z czterech zaproszeń do sektora pierwszego na niskiej trybunie, które otrzymaliśmy dla naszych czytelników od gorzowskiego klubu żużlowego, na niedzielne starcie wagi ciężkiej w PGE Ekstralidze MoneyMakesMoney.pl Stal - Falubaz Zielona Góra, które rozpocznie się o godz. 17. Zapraszamy do zabawy!

Gorzów.sport.pl i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku!

Odpowiedzi na trzy poniższe pytania należy wysłać mailem na adres listy@gorzow.agora.pl do czwartku 6 sierpnia do godz. 17. Po tej godzinie cztery wylosowane osoby, spośród tych, które udzielą samych, poprawnych odpowiedzi, dowiedzą się drogą mailową, w jaki sposób wejdą w posiadanie zaproszeń na niedzielny mecz Stal - Falubaz.

Zapraszamy do zabawy z "Wyborczą", portalem Gorzów.sport.pl i gorzowskim klubem żużlowym.

Pod tym linkiem znajdziecie wszelkie informacje o sprzedaży wejściówek na 9 sierpnia, czyli ligowe derbowe starcie Stali Gorzów z Falubazem Zielona Góra.

Więcej informacji sportowych szukajcie na Gorzów.sport.pl

1. W derbowych pojedynkach stalowcy potrafią zdominować rywali z Zielonej Góry. Stawką ostatniego, ligowego starcia Stali i Falubazu na "Jancarzu" w 2014 roku był awans do wielkiego finału żużlowej ekstraklasy. Gorzowianie rozbili gości, a wynik jaki padł na torze to:

a) 70:20

b) 62:28

c) 68:22

2. Jednym z bohaterów w Stali w fazie play-off w 2014 roku, gdzie Gorzów po 31 latach oczekiwania odzyskał ligowe złoto, był Bartek Zmarzlik. W pogromie Falubazu na "Jancarzu" w półfinale wywalczył aż 17 pkt w sześciu startach. Kto jako jedyny go pokonał?

a) Aleksandr Łoktajew

b) Andreas Jonsson

c) Mikkel Bech

3. Na koniec mocno cofamy się w przeszłość, do mistrzowskiego sezonu Stali w 1983 roku. Wtedy też na swoim torze wygrywaliśmy z Falubazem 48:41, a trzech gorzowian uzbierało 10 i więcej punktów. Byli to:

a) Edward Jancarz, Bogusław Nowak i Jerzy Rembas

b) Edward Jancarz, Jerzy Rembas i Marek Towalski

c) Edward Jancarz, Marek Towalski i Ryszard Franczyszyn

Więcej o: