Wakacje z Futbolem 2015: Neptycy w mistrzowskiej formie [ZDJĘCIA]

16 strzelonych bramek i tylko jedna stracona - to bilans drużyny Neptyków po trzech meczach fazy grupowej ?Wakacji z Futbolem 2015 im. Adama Gołąba?.

Neptycy z każdym kolejnym meczem się rozkręcają. We wtorkowe południe rozbili MCH Skład aż 8:1. A przecież rywale dotychczas odnieśli trzy zwycięstwa i nie stracili nawet bramki. W starciu z Neptykami byli jednak bez szans. Drużyna dowodzona przez Arkadiusza Kowalczyka zdobyła aż osiem goli, grała efektowny i przede wszystkim skuteczny futbol. Nic w tym jednak dziwnego, bo przecież to zwycięzca naszego turnieju w ubiegłym roku oraz druga drużyna w 2013 roku.

- Teraz również mamy wysokie aspiracje i chcemy wygrać turniej. Jesteśmy w dobrej formie, nie narzekamy na urazy, więc nie możemy mieć innego celu - mówi Arkadiusz Kowalczyk, kapitan Neptyków.

Do niespodzianki doszło w młodszej grupie. Torpedo Gadawa, złożone z młodych piłkarzy trenujących w Koronie przegrało z FC Bilcza 0:3 i pożegnało się z turniejem. W środę ostatnie spotkania fazy grupowej, a od przyszłego wtorku faza pucharowa.

Wyniki 6. dnia Wakacji z Futbolem

Gimnazjaliści:

Grupa A: Orlik 27 Kielce I - Orlik 27 Kielce II 3:0 (walkower), CK Czarnowia - Torpedo Gadawa 0:5 (Kuchciński 2, Mróz, Pańszczyk, Kołomański), Torpedo Gadawa - FC Bilcza 0:3 (Januszek 3)

Grupa B: Red and Yellow - Zlepka Team 2:1 (Janik, Łakomiec)

Licealiści:

Grupa A: Słabiaki - Gramy, by wygrać 3:0 (walkower)

Grupa B: MCH Skład - Neptycy 1:8 (Januchta - Osuch 4, Rubak 3, Susło), DWS - No Name 3:0 (walkower)

Więcej o: