Wisła Kraków. Trener Kazimierz Moskal przed meczem z Lechem: Musimy wykonać zadanie

- Wierzę, że z każdym meczem będzie lepiej - mówi Kazimierz Moskal, trener Wisły Kraków, przed sobotnim spotkaniem z Lechem Poznań (godz. 20.30, relacja na krakow.sport.pl).

Facebook?  | A może Twitter? 

- Gramy u siebie i będziemy chcieli dyktować warunki, by Lech poczuł, że Wisła to wciąż marka. Chcemy wygrywać, liczyć się w lidze, a to najlepszy moment na agresywną i skuteczną piłkę - uważa Moskal.

Lech przyjedzie do Krakowa po porażce z FC Basel (1:3), która niemal przekreśla szanse poznaniaków na awans do Ligi Mistrzów. - Niby mówią, że tylko cud może dać im awans, ale przypuszczam, że to nie za bardzo ma na nich przełożenie. Taka sytuacja może na nich różnie wpłynąć - uważa Moskal. - Może uznać, że Lech teraz skoncentruje się na lidze. Ale mogą być też w dołku, więc najważniejsze, żebyśmy wykonali swoje zadanie.

Na inaugurację Wisła zagrała słabo z Górnikiem, ale tydzień później spisała się dużo lepiej z Cracovią. - Głęboko wierzę, że każdy dzień pracy spowoduje, że nasza drużyna będzie funkcjonowała lepiej - podkreśla Moskal.

Zobacz wideo
Więcej o: