Stomil - Śląsk w Pucharze Polski. Godzina meczu i bilety

Kibice biało-niebieskich niecierpliwie odliczają dni do pucharowego spotkania z ekstraklasowym Śląskiem Wrocław. Wiadomo już, że pojedynek rozpocznie się w godzinach wieczornych. - Podejdziemy do przeciwnika z respektem - mówi Piotr Skiba, bramkarz OKS.

Mecz olsztynian z czwartą drużyną T-Mobile Ekstraklasy z poprzedniego sezonu odbędzie się w środę 12 sierpnia. Początek meczu na stadionie przy al. Piłsudskiego o godz. 19.45. - To będzie duża szansa dla nas, aby pokazać się na tle zespołu z najwyższej klasy rozgrywkowej - mówił kilka dni temu Piotr Skiba, bramkarz Stomilu Olsztyn.

Przypomnijmy, że podopieczni trenera Mirosława Jabłońskiego uzyskali awans do 1/16 finału Pucharu Polski, pokonując w minioną sobotę u siebie Sandecję Nowy Sącz 2:0. - Podejdziemy do przeciwnika z respektem, bo to w końcu jedna z czołowych polskich ekip, która grała w europejskich pucharach - zapewniał Skiba. - To będzie bardzo ciekawe wydarzenie.

Sprzedaż biletów na to spotkanie...

... rozpocznie się w poniedziałek, 3 sierpnia. Wejściówki kosztują 15 zł, ulgowe o 3 zł mniej. Na zniżki mogą liczyć kobiety, młodzież ucząca się oraz studenci do 25. roku życia po okazaniu ważnej legitymacji, a także osoby po 60. roku życia. Dostępne są również bilety na trybunę krytą S1 "Młyn" (także 12 zł). Nie zapominajmy również o wejściówkach rodzinnych. W tym pakiecie opiekunowie prawni oraz rodzice zapłacą 10 zł, a za dzieci od 7. do 15. roku życia, które przyjdą razem z nimi, opłata wynosić będzie 1 zł. Dziecko do 6. roku życia ma wstęp wolny.

- To na pewno będzie wielki mecz - podkreślał po zwycięstwie nad Sandecją Rafał Kujawa, napastnik OKS. - Gra z takim zespołem to zawsze cenne doświadczenie. Będziemy oczywiście chcieli przejść do następnej rundy.

Natomiast już w sobotę podopieczni trenera Mirosława Jabłońskiego zainaugurują rozgrywki I ligi wyjazdowym spotkaniem z GKS Bełchatów.

Więcej o piłkarzach Stomilu czytaj na olsztyn.sport.pl .

Stomil wygra ze Śląskiem?
Tak, kibice uskrzydlą olsztynian
62%
Nie, zaprocentuje doświadczenie gości
38%
Więcej o: