Z plaży na parkiet. Oto skład rezerw Wisły na nowy sezon

21 piłkarzy ręcznych będą mieli do dyspozycji trenerzy Orlen Wisły II Płock Robert Jankowski i Bogdan Janiszewski. W kadrze jest kilku zawodników BHT Auto Forum Petra Płock, którzy tegoroczne zmagania na plaży zakończyli w podwójnej koronie, zdobywając mistrzostwo i Puchar Polski.

Są to: Bartosz Wojdak, Filip Koper, Kacper Adamski, Marcin Miedziński, Miłosz Rupp, Tomasz Wiśniewski. W porównaniu z ubiegłym sezonem w składzie drużyny, która wywalczyła awans na zaplecze ekstraklasy, doszło do kilku zmian. Klub opuścili zawodnicy, którzy udali się na studia i postanowili kontynuować karierę w innych zespołach. Wśród nich są m.in. Piotr Góral, Michał Ignasiak, Aleksander Kondracki.

Rezerwy Wisły już trenują, pracują nad wytrzymałością i siłą. Potem mają zaplanowanych kilka gier kontrolnych, wezmą też udział w dwóch turniejach w Wieluniu i Końskich. Rywalami płocczan będą zespoły z pierwszej i drugiej ligi. Jak poinformował klub wszyscy zawodnicy zostaną zgłoszeni do rozgrywek PGNiG Superligi.

Pełny skład Orlen Wisły II Płock prezentuje się następująco:

-- bramkarze: Marcin Ruciński, Tomasz Wiśniewski, Szymon Rybicki

-- skrzydłowi: Adam Zaremba, Filip Koper, Leon Sowul, Maciej Skibiński, Michał Lemaniak, Patryk Graczyk

-- rozgrywający: Marcin Miedziński, Wiktor Bronowski, Łukasz Całujek, Miłosz Rupp, Bartosz Starzyński, Kacper Adamski, Jakub Moryń, Roman Chosik, Bartosz Wojdak, Adrian Turkowski

-- kołowi: Michał Szczutowski, Tadeusz Janiszewski

Więcej o: