Liga Mistrzów. Znamy sędziów meczów Asseco Resovii

Choć do startu tegorocznych rozgrywek w siatkarskiej Lidze Mistrzów zostało jeszcze kilka miesięcy, wiadomo już, kto poprowadzi pojedynki z udziałem mistrzów Polski, Asseco Resovii.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Przypomnijmy, że siatkarze Asseco Resovii trafili do grupy G, która wydaje się jedną z łatwiejszych. Za rywali będą mieli szwajcarskie Dragons Lugano, rumuński Tomis Constanta i belgijskie Volley behappy2 Asse-Lennik. Z siedmiu grup do play-off awansują zwycięzcy oraz sześć najlepszych zespołów z drugich miejsc.

Rozgrywki rozpoczną się w pierwszym tygodniu listopada, a rzeszowianie zagrają w pierwszej kolejce we własnej hali z zespołem z Lugano. Mecz ten poprowadzi Eva Tibor z Węgier i Vladimir Oleynik z Rosji. Dwa tygodnie później Asseco Resovia zagra w Rumunii, a mecz sędziować będą Sinisa Ovuka z Bośni i Hercegowiny oraz Onur Hosnut z Turcji.

W pierwszych dniach grudnia mistrzowie Polski podejmą Belgów. Spotkanie to poprowadzą Włoch Sandro La Micela i Słoweniec Boris Skutnik. Rewanżowy pojedynek w Belgii z kolei sędziować będą Holender Marc Bloemhard i Szkot Brian McDougall.

W styczniu Asseco Resovia zagra z kolei dwa ostatnie mecze grupowe. Pojedynek w Rzeszowie z Tomisem Constanta poprowadzą Rosjanin Evgeny Makshanov i Słowak Igor Porvaznik, a ostatni mecz mistrzów Polski, w Szwajcarii, sędziować będą Włoch Giorgio Gnani i Czech Martin Hudik.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: