Lech Poznań - FC Basel. Kakitani, Samuel, Iwanow, Gonzalez - Szwajcarzy przylecieli do Poznania bez czterech graczy

Yoichiro Kakitani, Walter Samuel, Iwan Iwanow i Derlis Gonzalez nie zagrają z Lechem Poznań podczas pierwszego meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Nie przylecieli z FC Basel do Poznania

Niezwykle doświadczony argentyński piłkarz Walter Samuel, były zawodnik Realu Madryt i Interu Mediolan, nie przyleciał do Poznania, gdyż musi pauzować za kartki. Natomiast Japończyk Yoichiro Kakitani, Bułgar Iwan Iwanow i Derlis Gonzalez, paragwajski napastnik sprowadzony z Benfiki Lizbona, nie wsiedli do samolotu, gdyż są kontuzjowani. Zabrakło ich już w ostatnim meczu FC Basel z Grasshopper Zurich .

Według szwajcarskich dziennikarzy możliwy jest także występ Davide Calli zamiast Islandczyka Birkira Bjarnasona, autora ładnych asyst w meczu z Grasshopper Zurich, a także gra Egipcjanina Mihameda El Neny'ego od pierwszej minuty meczu z Lechem Poznań.

Szwajcarzy będą trenowali w Poznaniu o godz. 19, trening poprzedzi konferencja prasowa trenera Ursa Fischera. Mecz Lecha Poznań z FC Basel - w środę o godz. 20.45 na Inea Stadionie.

Zobacz wideo

źródło: Okazje.info

Więcej o: