Lech Poznań - FC Basel. Ostatni trening Lecha. Zobacz, kto trenował [ZDJĘCIA]

Piłkarze Lecha Poznań mają za sobą ostatni trening przed meczem z FC Basel w III rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Spotkanie w środę o 20.45. Relacja na Sport.pl.

Na trening z drużyną Lecha Poznań wybiegł kontuzjowany ostatnio Karol Linetty. Pomocnik zmagał się z urazem mięśnia dwugłowego uda po pierwszym meczu z FK Sarajevo. Wygląda na to, że reprezentant Polski czuje się już dobrze i będzie brany pod uwagę przy ustalaniu osiemnastki meczowej.

Z drużyną mistrzów Polski wciąż nie trenuje Dawid Kownacki. Drugi z rekonwalescentów, który ucierpiał w Sarajewie, dopiero trzy dni temu rozpoczął zajęcia indywidualne. Tym razem też wyszedł na boisko, ale ćwiczył tylko pod okiem trenera przygotowania fizycznego. Wciąż nie wiadomo jeszcze, czy 18-latek nie będzie potrzebował operacji.

Na ostatnim treningu Lecha Poznań przed meczem z FC Basel zabrakło także kontuzjowanego Paulusa Arajuuriego. Data jego powrotu do zdrowia jest na razie nieznana.

Szwajcarzy przylecieli już do Poznania. O 19 rozpoczną trening na głównej płycie stadionu przy ulicy Bułgarskiej. Mecz Lecha z FC Basel w środę o 20.45. Rewanż tydzień później o 20.15 w Bazylei.

Zobacz wideo

źródło: Okazje.info

Więcej o: