Pomocnik podpisał kontrakt z Siarką Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg pozyskała kolejnego zawodnika przed rozpoczynającym się początkiem sierpnia sezonem w II lidze. Kontrakt z tarnobrzeskim zespołem podpisał pomocnik Adrian Chłoń.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

20-letni Adrian Chłoń, który jest wychowankiem Ikara Odporyszów, od dłuższego czasu łączony był z Siarką Tarnobrzeg. Pomocnik trenował z zespołem trenera Włodzimierza Gąsiora od kilku tygodni. W poprzednim sezonie, w rundzie wiosennej Chłoń był zawodnikiem trzecioligowej Unii Tarnów. Zagrał w 17 spotkaniach, dwukrotnie wpisując się na listę strzelców.

Chłoń to siódmy zawodnik pozyskany przez Siarkę w letnim okienku transferowym. Wcześniej umowy z tarnobrzeskim klubem podpisali bramkarze Paweł Pawlus i Kamil Beszczyński, obrońca Kamil Kościelny, pomocnik Maciej Domański oraz napastnicy Mariusz Korzępa, Dorian Buczek i Szymon Martuś.

Wszystko wskazuje na to, że siarkowców zasili również pomocnik Stali Rzeszów, Kamil Jakubowski. Skrzydłowy ostatnie pół roku spędził w Stali Stalowa Wola, do którego był wypożyczony. Hutnicy początkowo byli zainteresowani wykupieniem pomocnika. Ostatecznie jednak zdecydowali się zakontraktować innych zawodników.

Przypomnijmy, że w sobotę Siarkę czeka mecz I rundy Pucharu Polski. Przed własną publicznością zespół trenera Gąsiora zmierzy się z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice (godz. 17.). W przypadku zwycięstwa w 1/16 finału siarkowcy zagrają z Arką Gdynia lub Pogonią Siedlce.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: