IFK - Śląsk 2:0 w Lidze Europy. Tadeusz Pawłowski: Popełniliśmy proste błędy

Śląsk w rewanżu przegrał z IFK Goeteborg 0:2 i pożegnał się z Ligą Europy. Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem

Znajdź nas na Facebooku | Ćwierkamy też na Twitterze

Spotkanie w Szwecji podsumował szkoleniowiec Śląska Tadeusz Pawłowski: - W pierwszej połowie zgraliśmy bardzo dobre spotkanie. Mieliśmy swoje szanse. W drugiej odsłonie popełniliśmy jednak prosty błąd, po którym straciliśmy piłkę i bramkę. To wniosło w nasze poczynania trochę nerwowości i za chwilę straciliśmy kolejnego gola. Żegnamy się z pucharami. Goeteborg wygrał zasłużenie, bo strzelił dwa gole więcej. Wierzę, że teraz gra w tych eliminacjach przyniesie nam doświadczenie w rozgrywkach ligowych. W przerwie rozmawiałem z zespołem i podkreślałem, że najważniejsze jest utrzymanie koncentracji i tempa gry. Musieliśmy grać tak samo agresywnie jak w pierwszej połowie. O tym mówiliśmy w szatni, zanim wyszliśmy na drugą połowę.

źródło: Okazje.info