Pomocnik opuszcza Stal Stalową Wolę. Trafi do Siarki Tarnobrzeg?

Kamil Jakubowski w nowym sezonie nie będzie już zawodnikiem Stali Stalowa Wola. Pomocnikowi, który ma ważny kontrakt ze Stalą Rzeszów, skończyło się wypożyczenie.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Kamil Jakubowski do Stali Stalowa Wola został wypożyczony ze Stali Rzeszów przed rundą wiosenną ubiegłego sezonu. 21-letni pomocnik zagrał w 15 ligowych meczach stalowowolskiego zespołu, w których zdobył dwie bramki. Po zakończeniu rozgrywek Jakubowskiemu skończyło się wypożyczenie. Początkowo działacze Stalówki chcieli wykupić tego zawodnika. Ostatecznie jednak temat upadł.

Niewykluczone, że Jakubowski zagra w nowym sezonie w II lidze. Jak dowiedział się serwis rzeszow.sport.pl , pomocnikiem interesuje się inny zespół z Podkarpacia, Siarka Tarnobrzeg.

Jakubowski to dziewiąty zawodnik, który opuścił Stal w przerwie letniej. Wcześniej odeszli bramkarz Dawid Wołoszyn, obrońcy Michał Czarny i Przemysław Żmuda, pomocnicy Dawid Kałat, Patryk Tur, Mateusz Argasiński, Michał Michałek oraz napastnik Łukasz Sekulski. Stalowowolską drużynę zasilili natomiast bramkarz Konrad Zacharski, obrońcy Dawid Jabłoński, Grzegorz Wawrzyński i Konrad Kołodziej oraz pomocnicy Mateusz Jagiełło i Dawid Przezak. Działacze i sztab szkoleniowy liczą, że uda im się jeszcze znaleźć wartościowego napastnika.

Przypomnijmy, że w sobotę Stal i Siarka rozegrają swoje spotkania w I rundzie Pucharu Polski. Hutnicy zmierzą się na wyjeździe ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. Siarkowcy z kolei u siebie podejmować będą Chojniczankę Chojnice. W przypadku awansu Stalówka zagra z Piastem Gliwice, a Siarka ze zwycięzcą pary Arka Gdynia - Pogoń Siedlce.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: