Wakacje z Futbolem 2015: Korona lepsza od Vive Tauron, ale...

Zespół Hebanów wydaje się jednym z głównych kandydatów do miana czarnego konia 16. mistrzostw Kielc szóstek piłkarskich ?Wakacje z Futbolem 2015?.

Drużyna dowodzona przez Karola Styrcza na otwarcie turnieju pokonała 6:2 NasPolDym. W drugiej kolejce wygrała z Szybkimi i wściekłymi 2:0. Gra Hebanów znów mogła się podobać. Zawodnicy chcą długo utrzymywać się przy piłce, grają zespołowo i ładnie dla oka. I mają również olbrzymią motywację, by zaistnieć w naszym turnieju. - Wśród gimnazjalistów zajęliśmy dwa razy drugie miejsce, raz czwartą pozycję. Teraz po dwóch latach przerwy wróciliśmy do grupy licealistów i wreszcie chcemy wygrać turniej - zapowiada Karol Styrcz, kapitan Hebanów.

Mocno pluć w brodę mogą sobie zawodnicy Torpedo Gadawa. Drużyna złożona z juniorów Korony Kielce wygrała 2:1 z Krakersami, którzy w większości mają w składzie... juniorów Vive Tauron Kielce. Piłkarze Torpedo szybko niespodziewanie stracili bramkę, a potem mieli przygniatającą przewagę. I w końcówce dopięli swego i zdobyli dwie bramki. Nie dało to im jednak... trzech punktów. Po spotkaniu rywale złożyli protest, że w rywalach grał nieuprawniony zawodnik. Protest został przez organizatorów turnieju przyjęty i to Krakersi wygrali pojedynek 3:0 walkowerem.

Kolejne spotkania we wtorek 28 lipca na Orliku przy ul. Toporowskiego w Kielcach.

Wyniki 3. dnia:

Gimnazjaliści:

Grupa A: Krakersi - Torpedo Gadawa 3:0 (walkower)

Grupa B: Red and Yellow - FC Dzielnia 3:0 (Janik, Łakomiec, Łygoński), KSM Banda - Dżumandżi 3:0 (walkower), JBB - Zlepka Team 3:0 (Olejarczyk 2, Stachurski)

Licealiści:

Grupa A: Who,s next - Gramy, by wygrać 5:1 (Tomczyk 3, Kuroś, Krawczyk - Mikołaszek)

Grupa B: Neptycy - No Name 3:0 (walkower)

Grupa C: Szybcy i wściekli - Hebany 0:2 (Niezgoda, Tekiel), NasPolDym - Armia Durlina 1:3 (Wójcik - Rubak 2, Kozłowski)

Więcej o: