Michał Przybyła: To wspaniałe uczucie strzelić dwa gole

- To zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne pod względem psychologicznym, nabrania pewności siebie przed kolejnymi meczami - przyznał Marcin Brosz, trener Korony po wygranym 3:2 meczu z Jagiellonią Białystok.

Kielecki szkoleniowiec apelował, by nie kibice nie popadali w hurraoptymizm. - To zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne pod względem psychologicznym, nabrania pewności siebie przed kolejnymi meczami, ale też apeluje, by nie popadać w hurraoptymizm i nie oceniać wszystkiego przez pryzmat zwycięstwo, bo mankamentów nadal nie brakuje. Cały czas budujemy zespół i czeka nas wciąż dużo pracy. Cieszy jednak zaangażowanie, jakim rozegraliśmy to spotkanie - podkreślił Marcin Brosz.

Radości ze zwycięstwa i swych premierowych bramek w ekstraklasie nie krył Michał Przybyła. - To wspaniałe uczucie strzelić dwa gole, ale najważniejsze, że udało nam się zacząć sezon od zwycięstwa. W składzie jest wielu nowych i młodych zawodników i takimi meczami ten zespół będzie budował się. Pierwsza bramka była bardzo szczęśliwa, najpierw zobaczyłem, że piłka wpadła do siatki, ale cieszyć się już nie miałem sił, bo ból był bardzo duży [piłka uderzyła go w żebra - red.]. Teraz pełni optymizmu chcemy wygrać w Lubinie - dodał 21-letni napastnik Korony.

Więcej o: