Marco Paixao nie przestaje strzelać w nowym klubie: Tym razem hat-trick z Energie Cottbus [WIDEO]

Marco Paixao zachwyca Czechów strzelecką formą. W weekend znów popisał się skutecznością, zdobywając aż trzy bramki w sparingu Sparty Praga z Energie Cottbus. Jego drużyna wygrała 6:2.

Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze

Były napastnik Śląska na skompletowanie hat-tricka potrzebował 40 minut. Na boisku w meczu przeciwko niemieckiemu trzecioligowcowi przebywał do 65. minuty. Zmienił go Kongijczyk Francis Litsingi.

Przypomnijmy, że to już kolejne trafienia Marco Paixao. Portugalczyk pierwszą bramkę strzelił w swoim drugim występie w barwach Sparty - w meczu przeciwko bułgarskiemu Ludogorec Razgrad. Prażanie wygrali wtedy 1:0.

Energie Cottbus - Sparta Praga 2:6 (1:3)

Bramki: Hübener (21.), Breitkreuz (66.) - Paixao (5., 25., 45.), Fatai (52.), Husbauer (87.), Breznanik. (89.)

Skład Sparty: 1. połowa: Bicik - Marecek, Brabec, Holek - Steinhoefer, Matejovsky, Vacha, Dockal, Frydek - Paixao, Krejci

2. połowa: Stech - Marecek, Holek, Costa - Steinhoefer (65. Konate), Dockal, Vacha, Husbauer, Breznanik - Fatai, Paixao (65. Litsingi)