Śląsk Wrocław - Legia Warszawa: Ile kosztują bilety na dzisiejszy mecz

Śląsk Wrocław zagra z Legią Warszawa w niedzielę o godz. 18. na Stadionie Miejskim.

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Legią na trybuny B i D wynoszą 26 zł (normalny), 21 zł (ulgowy) i 18 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 42/34/30 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł.

W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł!

Spotkanie z warszawską drużyną da również kolejną możliwość odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 26 zł (ulgowy 21 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet uczniowski w cenie 18 zł).

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. W bieżącym sezonie biletów nie można kupować już w sklepach Intersport, które znajdowały się we wrocławskich galeriach handlowych: Pasaż Grunwaldzki, Magnolia Park i Borek.

Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż internetowa trwa do 19 lipca, do godz. 14.

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

Spotkanie 1. kolejki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Legią Warszawa odbędzie się w niedzielę, 19 lipca, o godz. 18 na Stadionie Wrocław.

UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.

Więcej o: