Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Portowcy mówią: Mecz z Lechem? wszyscy na to czekaliśmy

- My mamy to szczęście, że już w pierwszym spotkaniu zagramy z mistrzem Polski. Lech dobrze zaczął rozgrywki eliminacji Ligi Mistrzów. To sama przyjemność zagrać taki mecz. Wszyscy na to czekaliśmy - mówi piłkarz Pogoni Szczecin Łukasz Zwoliński na stronie szczecińskiego klubu. W sobotę o godz. 20.30 pierwszy mecz nowego sezonu

Łukasz Zwoliński mówi o tym, że mecz z Lechem Poznań jest dla kibiców w Szczecinie dużym przeżyciem. Na dodatek teraz Lech jest mistrzem Polski, więc Pogoń nie może się go doczekać. Sparingi sparingami, ale dopiero ten mecz stanowił będzie istotę rywalizacji.

Portowcy analizowali występy Lecha przeciwko FK Sarajevo i Legii Warszawa. - To, że Lech zagrał dwa dobre spotkania, to nie znaczy, że trzecie też takie będzie. Naszym zadaniem jest postawienie poprzeczki wysoko. Kibice zobaczą dobre widowisko - zapewnia Łukasz Zwoliński. - Jesteśmy gotowi. Okres przygotowań nie był zbyt długi. To plus dla nas, bo każdy z nas woli grać spotkanie, niż tylko trenować. Wszyscy złapaliśmy świeżość i możemy zaczynać ligę.

Łukasz Zwoliński dodał, że pierwszy mecz z mistrzem to trudne wyzwanie i można by nawet powiedzieć, że Pogoń trafiła w terminarzu na poważną przeszkodę, ale z drugiej strony korzystny wynik w takim spotkaniu może jej dać potężnego kopa na całą rundę.

więcej tutaj

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 20.30 na Inea Stadionie w Poznaniu. Szczeciński zespół prowadzi świetnie znany w Poznaniu trener Czesław Michniewicz, szkoleniowiec Lecha w latach 2003-2006.

Więcej o: