Wisła jak... FC Porto. Teraz czekamy na awans

Podczas piątkowej sesji zdjęciowej na stadionie Wisły nafciarze zaprezentowali nowe stroje. Kibicom pasiaste koszulki natychmiast skojarzyły się z tymi, w jakich występują piłkarze FC Porto.

- Wyglądają naprawdę imponująco, do tej pory nie było chyba tak fajnych - mówi Tomasz Marzec z Wisły. Podobnego zdania są kibice, którzy zachwycają się na profilu facebookowym Wisły: "Nareszcie kapitalne koszulki. Brawo!", "[...] w końcu coś przyzwoitego", "Petarda!", "Bomba! Muszę mieć!", "Bardzo fajna koszulka! Mam nadzieję, że w niej wywalczymy awans".

Ktoś inny delikatnie przy tym zauważył: "Jeszcze brakuje napisu Orlen".

Klub informuje, że nowe koszulki będzie można kupić od 27 lipca (cena - 99 zł). Prawdziwy chrzest bojowy przejdą jednak już w sobotę. O godz. 13 na płycie głównej stadionu nafciarze podejmą w meczu towarzyskim Olimpię Grudziądz.

Również wczoraj Wisła oficjalnie powiadomiła, że jej zawodnikiem został Paweł Łysiak. 19-latek został wypożyczony z Bałtyku Koszalin z zagwarantowaną w umowie opcją pierwokupu. Jest reprezentantem Polski do lat 19, ostatnio grał w młodzieżowej drużynie Vfl Wolfsburg - w ubiegłym sezonie wystąpił w 23 meczach, zdobył sześć bramek.