Aleks Zawada pojedzie na szutrowych trasach Rajdu Estonii

Szesnaście odcinków specjalnych, ponad dwieście kilometrów ?oesowych? i czternaście załóg w rywalizacji Rajdowych Mistrzostw Europy Juniorów, a wśród nich Aleks Zawada wraz z pilotującą radomianina Cathy Derousseaux.

Niezwykle iekawie zapowiada się Rajd Estonii. Jest to drugi i jednocześnie ostatni szutrowy rajd w sezonie dla najszybszych juniorów Starego Kontynentu. W zespole MSZ Racing panują dobre i jednocześnie bojowe nastroje przed startem do pierwszego odcinka specjalnego. Triumf na belgijskich asfaltach dodał polsko-francuskiej załodze skrzydeł i z podobnym nastawieniem ruszą do rywalizacji w Estonii (już w najbliższy weekend). - Po bardzo udanym dla nas Ypres Rally wyruszamy do Estonii, w której po raz drugi w sezonie będziemy rywalizować na nawierzchni szutrowej. Zwycięstwo w Belgii pozwoliło nam nabrać pewności siebie i będziemy starali się to wykorzystać. Nasz Opel Adam R2 pracuje wyśmienicie, dlatego tym bardziej cieszę się, że będę mógł po raz kolejny wziąć udział w świetnych zmaganiach, jakimi jest cykl mistrzostw Europy Juniorów. Do Estonii jadę po raz pierwszy, ale wiem, że są tam szybkie odcinki, najeżone szczytami, które z pewnością dostarczą wielu emocji i wrażeń. Trzymajcie za nas kciuki - powiedział przed startem radomski kierowca rajdowy.

Warto dodać, że partnerami zespołu MSZ Racing są: Wydawnictwo Media Service Zawada, Modesto Polska oraz firma Abaprim - fabryka reklamy. Wsparcie techniczne i logistyczne zapewnia Opel Motorsport.