Trzecioligowcy poznali terminarz. Na początek beniaminek z mistrzem

Małopolski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz rozgrywek trzeciej ligi małopolsko-świętokrzyskiej na sezon 2015/16.

W inauguracyjnej serii spotkań ciekawie zapowiada się starcie rewelacyjnie spisującego się w rundzie wiosennej czwartej ligi (w tym roku bez porażki) Spartakusa Daleszyce z przeżywającą ogromne problemy finansowo-organizacyjne sandomierską Wisłą. Interesująco powinno też być w Oświęcimiu - występująca po raz kolejny w roli faworyta rozgrywek Soła podejmie mocny kadrowo KSZO.

Terminarz rundy jesiennej trzeciej ligi małopolsko-świętokrzyskiej:

1. kolejka (8/9 sierpnia): Sparta Kazimierza Wielka - Garbarnia Kraków, Cracovia II Kraków - Czarni Połaniec, Spartakus Daleszyce - Wisła Sandomierz, Łysica Bodzentyn - Poroniec Poronin, Soła Oświęcim - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Beskid Andrychów - Wolania Wola Rzędzińska, Podhale Nowy Targ - Hutnik Kraków, Poprad Muszyna - Unia Tarnów, Wisła II Kraków - Korona II Kielce;

2. kolejka (15/16 sierpnia): Garbarnia - Korona II, KSZO - Beskid, Wisła - Łysica, Czarni - Spartakus, Sparta - Cracovia II;

3. kolejka (22/23 sierpnia): Spartakus - Sparta, Łysica - Czarni, Soła - Wisła, Podhale - KSZO, Korona II - Unia;

4. kolejka (26 sierpnia): Hutnik - Korona II, KSZO - Poprad, Wisła - Beskid, Czarni - Soła, Sparta - Łysica, Cracovia II - Spartakus;

5. kolejka (29/30 sierpnia): Spartakus - Garbarnia, Łysica - Cracovia II, Soła - Sparta, Beskid - Czarni, Podhale - Wisła, Wisła II - KSZO, Korona II - Wolania;

6. kolejka (5/6 września): KSZO - Korona II, Wisła - Poprad, Czarni - Podhale, Sparta - Beskid, Spartakus - Łysica;

7. kolejka (12/13 września): Łysica - Garbarnia, Soła - Spartakus, Podhale - Sparta, Poprad - Czarni, Wisła II - Wisła, Korona II - Poroniec, Unia - KSZO;

8. kolejka (19/20 września): KSZO - Hutnik, Wisła - Korona II, Czarni - Wisła II, Sparta - Poprad, Spartakus - Beskid, Łysica - Soła;

9. kolejka (26/27 września): Beskid - Łysica, Podhale - Spartakus, Wisła II - Sparta, Korona II - Czarni, Unia - Wisła, Wolania - KSZO;

10. kolejka (3/4 października): Garbarnia - KSZO, Wisła - Hutnik, Czarni - Unia, Sparta - Korona II, Spartakus - Poprad, Łysica - Podhale;

11. kolejka (10/11 października): Poprad - Łysica, Wisła II - Spartakus, Korona II - Cracovia II, Unia - Sparta, Hutnik - Czarni, Wolania - Wisła, KSZO - Poroniec;

12. kolejka (17/18 października): Wisła - KSZO, Czarni - Wolania, Sparta - Hutnik, Spartakus - Korona II, Łysica - Wisła II;

13. kolejka (24/25 października): Korona II - Łysica, Unia - Spartakus, Wolania - Sparta, KSZO - Czarni, Poroniec - Wisła;

14. kolejka (31 października): Garbarnia - Wisła, Czarni - Poroniec, Sparta - KSZO, Spartakus - Hutnik, Łysica - Unia, Soła - Korona II;

15. kolejka (7/8 listopada): Korona II - Beskid, Hutnik - Łysica, Wolania - Spartakus, KSZO - Cracovia II, Poroniec - Sparta, Wisła - Czarni;

16. kolejka (11 listopada): Garbarnia - Czarni, Sparta - Wisła, Spartakus - KSZO, Łysica - Wolania, Podhale - Korona II;

17. kolejka (14/15 listopada): Korona II - Poprad, KSZO - Łysica, Poroniec - Spartakus, Wisła - Cracovia II, Czarni - Sparta.

Więcej o: