Wakacje z Futbolem 2015: Dzielna postawa...FC Dzielni [ZDJĘCIA]

44 bramek padło w pierwszym dniu 16. mistrzostw Kielc szóstek piłkarskich ?Wakacje z Futbolem 2015? im. Adama Gołąba. Najskuteczniejsza była drużyna Torpedo Gadawa, która zaaplikowała swoim rywalom 13 goli.

Już w inauguracyjnym spotkaniu Orlika 27 Kielce z CK Czarnowią byliśmy świadkami bardzo dobrego widowiska. Choć zmierzyły się dwie najmłodsze drużyny turnieju, to patrzyło się na ich grę z dużą przyjemnością. Oba zespoły, mimo lekko padającego deszczu, postawiły na ofensywę i swoje akcje przeprowadzały z dużym rozmachem. Byli przy tym skuteczni, bo w sumie padło aż dziesięć bramek. Jeszcze lepszą skutecznością chwilę później popisali się zawodnicy Torpedo Gadawa, którzy rozgromili aż 13:1 Orlika 27 Kielce II.

W starszej grupie na uwagę zasługuje dzielna postawa drużyny... FC Dzielni. Od początku meczu zostali zepchnięci do zmasowanej defensywy, momentami bronili się rozpaczliwie, a mimo to do przerwy cieszyli się z prowadzenia z Dżumandżi. Przeprowadzili jedną kontrę, po której mieli rzut wolny. Pięknym strzałem z lewej nogi popisał się Damian Detko. Po jego strzale piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Po zmianie stron Dżumandżi cały czas atakowało, prowadziło grę, ale brakowało mu skuteczności. Dobrze w bramce FC Dzielni spisywał się Dominik Rasała. Dopisywało mu również szczęście, bo dwa razy uratował go słupek.

Gimnazjaliści

Grupa A: Orlik 27 Kielce I - CK Czarnowia 7:3 (Guzy 3, Wiech 2, Szczepański, Grzela - Ogonowski 2, Gajos), Orlik 27 Kielce II - Torpedo Gadawa 1:13 (Piotrowski - Kuchciński 7, Kołomański 5, Farys), FC Bilcza - Krakersi 2:1 (Mikołajczyk, Januszek - Brela)

Grup B: Red and Yellow - JBB 1:3 (Janik - Olejarczyk 3), Dżumandżi - FC Dzielnia 0:1 (Detko), KSM Banda - Zlepka Team 5:2 (Piróg 5),

Licealiści:

Grupa A: Słabiaki FC - JGSM Patriotic 0:0, Red and Yellow II - Gramy, by wygrać 3:0 (Zieliński 2, Jaros),

Grupa B: DWS - MCH Skład 0:2 (Januchta, Hrabąszcz), Impreza u Kuziego - No Name 3:0 (walkower).

Więcej o: