Siatkarze AZS Olsztyn z nowym sponsorem technicznym

Od nadchodzącego sezonu 2015/2016 siatkarzy Indykpolu AZS ubierać będzie firma Eye Sport, a nie jak do tej pory Adidas. Włoski producent odzieży sportowej podpisał z olsztyńskim klubem umowę na dwa lata.

Firma Eye Sport nie jest anonimowa na sportowym rynku w Europie. Niedawno wspierana przez nią drużyna koszykarska Dinamo Sassari sięgnęła po mistrzostwo Włoch, wcześniej zdobywając także takie trofea jak Puchar i Super Puchar swego kraju. W strojach marki Eye Sport gra także grecki zespół piłkarskiej ekstraklasy Ergotelis FC. Ponadto firma ta współpracuje z Włoską Federacją Siatkówki Plażowej.

Nowy partner techniczny Indykpolu AZS przygotował już stroje, w jakich akademicy będą rywalizowali w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi. Olsztyńscy kibice na premierę koszulki meczowej poczekają jednak do oficjalnej przedsezonowej prezentacji drużyny.

Przypomnijmy, że liga startuje w ostatni weekend października, a pierwszym rywalem zespołu AZS, który prowadzi trener Andera Gardini, będzie zespół Transferu Bydgoszcz (w hali Urania).

Więcej o siatkarzach Indykpolu AZS czytaj na olsztyn.sport.pl .

Więcej o: