Superpuchar. Lech Poznań - Legia Warszawa. Czy to najsilniejszy skład "Kolejorza"?

Marcin Robak to jedyny nowy piłkarz Lecha Poznań, który znalazł się w wyjściowej jedenastce Lecha Poznań na mecz z Legią Warszawa o Superpuchar Polski. Początek meczu o godz. 20.15, relacja na żywo na poznan.sport.pl.

Trener mistrzów Polski Maciej Skorża postawił raczej na sprawdzony skład. W porównaniu z zespołem, który kończył sezon nie ma Zaura Sadajewa (wrócił do Tereka Grozny), a zastąpił go Marcin Robak. Napastnik sprowadzony z Pogoni Szczecin to jedyny nowy piłkarz, który zadebiutuje dziś w ekipie "Kolejorza".

W jedenastce jest też Tomasz Kędziora, mimo że okres przygotowawczy miał raczej nieudany ze względu na kontuzję. W bramce zobaczymy Jasmina Buricia.

Skład Lecha Poznań: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Tamas Kadar, Marcin Kamiński, Barry Douglas - Łukasz Trałka, Karol Linetty - Dawid Kownacki, Kasper Hamalainen, Szymon Pawłowski - Marcin Robak.

Rezerwowi Lecha Poznań: Maciej Gostomski, Darko Jevtić, Dariusz Dudka, Denis Thomalla, Kebba Ceesay, Dariusz Formella, Abdul Aziz Tetteh.

Więcej o: